Beylikdüzü Doğalgazcı

Beylikdüzü Doğalgazcı

Beylikdüzü Doğalgazcı

Günümüzde ısınma, pişirme gibi konularda yaygınlaşan ana maddelerden biridir doğalgaz. Türkiye ilk olarak 1976 yılında gelmiş olsa da artık bizler tarafından yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Eskilerden günümüze doğru gelindiği zaman sürekli yaygınlaşarak ve gelişerek devam etmektedir. Kaliteli, ucuz ve tehlikesiz olduğu için evlerimizde ki yerini almıştır.

Isınmadan gıda pişirimine kadar uzanan bir süreç olsa da doğalgaz zaman içerisinde bizleri hem ekonomik hem de sağlık açısından iyi bir şekilde etkilemektedir. Dünya üzerinde evlerde en yaygın olarak kullanılan bu sistem sizlere gelecek vaat etmektedir. Soluduğumuz havaya ve atmosfere zararlı gazları en az salan ve insanların solunum sistemlerine en az zarar veren bir türdür. Sizlerde evlerinizde, ofislerinizde bu sistemi bu türü rahatlıkla kullanabilirsiniz. Tehlike konusunda da diğer türlere göre az bir tehlike vaat etmektedir. Yıl içerisinde yapılacak bakım ve onarımlar ile bunu sıfıra indirebilirsiniz.

Doğalgaz tehlike konularında diğer maddelere göre daha iyidir. Atalarımızın bir sözü vardır ‘bakarsan bağ olur bakmazsan dağ olur’ diye. Doğalgazda tehlikesiz olmasının karşılığında bakımlarının doğru zamanda doğru şekilde yapılması çok önemlidir. Beylikdüzü doğalgazcı sayesinde artık güven içerisinde bakım ve tamiratlarını yaptırabileceksiniz. Birçok uzman sayesinden tavsiye edilen en önemli durum bakım ve onarımın güvenilir eller ile yapılması nitekim zaman içerisinde oluşabilecek bir arızanın erkenden fark edilmemesi sizler için kötü sonuçlar doğurabilir.

Doğalgazda Bakım, Onarım ve Montaj Hizmetleri

Beylikdüzü doğalgazcı sayesinde en ufak bir arıza veya onarımda başarılı bir şekilde hizmet alabileceksiniz. Bünyesinde barındırdığı başarılı teknisyen ve elemanlar ile sizlerin en ufak sorununa çözüm bulmaktadır. Sadece yapmanız gereken arıza veya onarım talebinizi iletmek.

Doğalgaz kaçak kontrolü, ocak şofben dönüşümü, cihaz bakım onarımı, gaz alarm ve karbonmonoksit sistemi, selenoid vana ve gaz alarm cihazları uygulamaları, ocak bağlantısı flesk dönüşüm işlemleri, tesistat proje işlemleri, revizyon proje işlemleri, iç tesisat kazan kolon imalatları, kombi bakımı, tesisat temizliği ve danışmanlık hizmetleri konusunda hizmet vermektedir.

Doğalgaz kaçak kontrolü yılda bir veya iki kez yapılması gerekmektedir. Yıl içerisinde oluşabilecek bir kaçağı bireyler olarak anlayabileceğimiz en iyi yöntem solunduğu zaman kişide baş dönmesi ve denge kaybı yapmaktadır. Uzman bir servisten yardım almadan önce sizlere düşen tek şey gazın kaçak olduğunu fark ettiğiniz andan itibaren vana kapatıp firmamızı aramak daha sonrasında ise bizler gerekli önlemler eşliğinde bu sorunun üstesinden geleceğiz.

Cihaz bakım onarımını şirketimiz tarafından gayet başarılı bir şekilde yapılmaktadır. Yıl içerisinde en az iki defa düzenli periyodlar eşliğinde bakım ve onarımını yapmanız gerekmedir. Zaman içerisinde oluşabilecek ve daha kötü neticelenebilecek arızayı önceden fark edip gerekli önlem ve tedbiri alabilmekteyiz.

Tesisat temizliği konusunda da yıllardır sektörde ki en önemli firmalardan biri olmaya devam ediyoruz. Tesisat bakımın doğalgaz kullanıcıları için önemli olduğunu anlatmaya gerek yok zaman içerisinde temizliğin yapılmaması cihazınıza verdiği zarar kadar etkili bir tıkınma sonucunda patlama da yaratabilir. Şirketimiz doğalgaz konusunda pek çok konuda sizlere danışmanlık sağlarken yenileceğiniz doğalgaz sistemleri veya evinize döşemeye karar verdiğiniz doğalgaz sistemlerinde de yardımcı olmaktadır.

 

Müşterisinin Memnun Kalmasını Önemseyen Firma

Beylikdüzü doğalgazcı sektörde ki şüphesiz en iyi firmaların başında gelmektedir. Zaman içerisinde sizlere sağladı önemli hizmetleri ve kullandığı son teknoloji ile başarılı hizmetler sağlamaktadır. Sizlerin her türlü arıza ve onarım talebini bünyesindeki başarılı elemanları ile memnuniyet içerisinde sonuçlandırmaktadır. Ayrıca uyguladığı fiyat politikası ile de sizlerin bütçelerini düşünmektedir.


Mutfak Tıkanıklığı Açma    Esenyurt Su Tesisatçısı        Petek Temizliği    Avcılar Su Tesisatçısı    Büyükçekmece Su Tesisatçısı