Beylikdüzü Büyükşehir Mahallesi Su Kaçağı Tespiti

Beylikdüzü Büyükşehir Mahallesi Su Kaçağı Tespiti<span class='yasr-stars-title-average'><div class='yasr-stars-title yasr-rater-stars'
 id='yasr-overall-rating-rater-97513264d67e1'
 data-rating='5'
 data-rater-starsize='16'></div></span>
Beylikdüzü Büyükşehir Mahallesi Su Kaçağı Tespiti
Beylikdüzü Büyükşehir Mahallesi Su Kaçağı Tespiti

Beylikdüzü Büyükşehir Mahallesi Su Kaçağı Tespiti

Beylikdüzü Büyükşehir Mahallesi su kaçağı tespiti firması olarak siz değerli müşterilerimize son teknolojik cihazlarımız ile su kaçağı nokta tespiti hizmeti sunuyoruz.

Beylikdüzü Büyükşehir Mahallesi su kaçağı bulma

için son teknolojik cihazlarımız ile siz değerli müşterilerimize hizmet sunuyoruz. Firmamız kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyeti odaklı hizmet sunuyor.

Çalışan ekiplerimizin tamamı alanında uzman kişilerden oluşuyor. Sizlerin en iyi şekilde hizmet alabilmesi için tam donanımlı bir şekilde hizmet sunmayı amaçlıyoruz. Tesisat sorunlarında kırıp dökmeden, sadece problemin olduğu ana noktayı tespit ederek çözüm sunuyoruz.

Su kaçağı bulma konusunda firmamız oldukça profesyonel bir hizmet sunuyor. Kaliteli ve son teknolojik cihazlarımız ile sorunun kaynağını tespit ediyoruz.

Binalar ne kadar eski ise borularında eski olması yüksek ihtimaldir. Yılda bir kez su borularının bakımı için firmamız tarafından hizmet almanızı öneriyoruz. Böylece ileride ortaya çıkacak tıkanma gibi sorunların önüne geçilmektedir.

Beylikdüzü Su Tesisatçısı Hizmetleri

Beylikdüzü su tesisatçısı olarak en yeni cihazlarımız ile sızıntıyı kısa sürede tespit ediyoruz. Su borularından içerisine gönderdiğimiz görüntüleme sistemi ile problemin ana kaynağını anında tespit ediyoruz. Aynı zamanda tıkanıklığa neden olan unsurun ne olduğunu da tespit ediyoruz.

Pis su kaçakları, atık su kaçakları olarak bilinmektedir. Temiz su kaçaklarına göre tespit edilmesi biraz daha uğraştırıcıdır. Çünkü pimaş borularının içerisinde kaçak olmayabilir. Bunun yerine derz aralarında su kaçağı olabilir.

Ancak firmamız her türlü tıkanıklığa çözüm odaklı hizmet sunuyor. Bu alanda uzman ustalarımız ellerinden geleni yapıyor ve etrafa zarar vermeden sorun gideriliyor.

Kırmadan su kaçak tespiti yaparak ve kısa sürede müdahale ederek pratik bir şekilde sızıntıyı gidermek için hizmet sunuyoruz. Su kaçağını tespit ederken kameralı görüntüleme cihazları ve robotik cihazlar kullanıyoruz.

Borunun içerisinde gönderdiğimiz bu cihazlar ile tıkanıklığa neden olan ya da sızıntının nereden olduğuna dair nokta atışı yapıyoruz. Bunların yanı sıra sızıntılar küçük ise akustik dinleme cihazları kullanarak sızıntının nereden kaynaklandığını kolayca tespit ediyoruz.

Atık Su Giderleri Neden Tıkanır?

Boruların tıkanma nedenleri birbirinden farklıdır. Her yapıda atık su giderlerinin tıkanması gibi sorunlar ile karşılaşılabilir. Konutlar, binalar, AVM’ler, oteller, iş merkezleri ve daha pek çok yerde su borularının tıkanması gibi sorunlar ortaya çıkabilir. Bunun nedeni ise;

  • Lavabo giderlerine saç, sabun, sakal, kozmetik atıklar (makyaj pamuğu) gibi atıkların atılması sonucu giderler tıkanır.
  • Mutfak giderlerine atıklar ve yağların atılması sonucu giderler tıkanır.
  • Tuvalet giderlerine oyuncak, ped, tuvalet kağıdı, saç gibi atıkların atılması sonucu giderler tıkanır.
  • Banyo giderlerine sabun, şampuan, sat gibi atıklardan dolayı tıkanması söz konusu olabilir.

Bazen yapısal haytalardan da gider tıkanıkları meydana gelebiliyor. Örneğin; kanalizasyon sisteminin yapılması esnasında hatalı bir eğim verilmesi giderde tıkanıklığa neden olur. Bunun yanı sıra toprakta yaşanan çökme gibi durumlarda pimaş borusunun kırılması da gider tıkanıklığına sebep olur.

Beylikdüzü Su Tesisatçısı Fiyatları

Beylikdüzü Büyükşehir Mahallesi kırmadan nokta su kaçağı tespiti yaparak sizlere üstün kalitede bir hizmet sunuyoruz. Firmamız sektörde en uygun fiyatlarda ve kolay ödemeleri seçenekleri ile müşteri memnuniyetini hedefliyor. Sizlere daha iyi bir şekilde hizmet sunabilmek adına teknolojik gelişmelerin yakından takipçisiyiz.

Modern ve yenilikçi adımlar atarak kısa süre içerisinde tüm tesisat hizmetlerimizi gerçekleştiriyoruz. Eğer sizler de evinizde veya iş yerinizde su kaçağından şüpheleniyorsanız vakit kaybetmeden firmamız ile iletişime geçin. Siz değerli müşterilerimize 7/24 hizmet sunmaktayız.

Servis Talebi Gönder

    Tıkla Ara