Hakkımızda

Puan Vermeyi Unutmayın!
[Toplam: 1 Ortalama: 5]
Biz Kimiz?

Beylikdüzü Tesisat Tüm tesisat faaliyetleri ortak bi hizmet alt başlığına alarak bakım, onarım, tadilat ve güçlendirme işlemleri dahil edilerek hizmeti tek bir çatı altında birleştirmekteyiz.Geçmiş çalışmaları referans kabul ederek kaliteden ve konfordan ödün vermeyen hizmet anlayışı içerisinde tesisat döşeme ve tadilat işlemlerini yeni baştan ele almaktayız.

Çağın gereksinimlerini,  isteklerle birleştirecek bir alt yapı ile tesisatları ile birlikte tesisat faaliyetleri en baştan ele almakta ve kaliteli hizmet anlayışını benimsemekteyiz. Bu bağlamda çok yönlü çalışma prensibini hedef alarak bünyemizde taşıdığımız profesyonel personel ile ortak hedef üzerinde  çalışmaktayız.

Çözüm Ortağınız
  • Beylikdüzü Su Kaçağı Tespiti
  • Beylikdüzü Tıkanıklık Açma
  • Beylikdüzü Su Tesisatçısı
  • Beylikdüzü Su Tesisat Servisi
  • Beylikdüzü Petek Temizliği
  • Beylikdüzü Doğalgaz Tesisatçısı

Sektör gelişimlerini güncel takip eden ve geliştiren Beylikdüzü Tesisat alternatif uygulama seçeneklerini hızlı dejenerasyon ile hayata geçirmektedir. Aktif faaliyet sayısını arttırmakta, yaşam standartlarını yükseltecek işlemlerde bulunmaktayız.

Nasıl Çalışıyoruz
Bir Telefon Kadar Size Yakınız

İletişim numaralarımızdan veya Whatsapp sohbet hattımızdan aklınızdaki soruları bize sorabilirsiniz,bizi çekinmeden istediğiniz zaman arayın lütfen.

Evlere Servis Veriyormusunuz?

Evet mobil servis araçlarımız ile beylikdüzü ve civar ilçelere evlere servis vermekteyiz.

Beylikdüzü Tesisat Hizmet Anlayışı!

Hedefimiz Koşulsuz Şartsız Müşteri Memnuniyetidir.
Sorun Değil Çözüm Üretiyoruz!..

Sıhhi tesisat işlemlerinin bütününü yeni bir bakış açısı ile ele alarak son teknoloji cihazlar yardımı ile profesyonel hizmet sunmaktayız. Tesisatta özellikle su kaçağının neden olduğu problem sonuçlarını detaylı olarak ele almakta kırma gerektirmeyen tadilat işlemi gerçekleştirmekteyiz.

İç tesisat ve dış tesisat tadilat işlemlerini farklı faaliyetlerde ele almakta olup özellikle iç tesisatta gizli problemlere kameralı sistem ile izleyerek ulaşmaktayız.  Su iç tesisatta kırık, çatlak, tıkanıklık gibi problemlerin neden olduğu tüm sorunları çözebilen teknikler ile problemlee yaklaşmakta, en az hasarın oluşacağı şekilde çözüm yoluna gitmekteyiz.

Yapı mimarisine uygun olarak tesisat döşeme uygulamasını gerçekleştirmekte ve en kısa sürede süreci sonlandırmaktayız.

Su kaçağı problemlerinde eski teknikler ile tadilat ve onarımı daha uzun süre sürmekte ve tüm tesisat bölümlerinin tamamının kırılması ile tamamlanmaktaydı. Kırılmanın yapılması yapıda birden fazla hasara neden olmakta olup yapı sahibinin daha fazla maliyetle tadilat, onarım ve bakım faaliyetinden çıkmasını sağlamaktaydı.

Uzun ve zorlu bir süreç olan su kaçağı problem çözümünü Beylikdüzü Tesisat olarak yeni ve profesyonel teknikler ile ele almakta sürecin daha kolay ve kısa sürmesini sağlamaktayız. Elektromanyetik cihazlar ile gizli su kaçaklarını manyetik dalgalar ile tespit etmekte olup, kameralı cihazlar ile su kaçağı tesisat bölümünün hasar boyutunu hesaplamaktayız.

Su tesisatı tadilat ve onarım çözümlerimizle uzun vadede hizmet almanızı sağlamakta ve bölge halkını garantili tesisat çalışmaları ile buluşturmaktayız. Fiyatlandırmada kullanılacak tekniğin maliyeti ile ortalama bir fiyat belirlemekte ve uygun fiyat aralığı sunmaktayız.

Eski tekniklerin kullanımını en zor durumlarda bile tercih etmemekte olup bu bağlamda neden ve sonucu bir bir ele almaktayız. Beylikdüzü bölgesi adına kaliteden ödün vermeyen bir çalışma prensibi içerisinde olup, bölge dışında da aynı prensibler ve teknikler ile çalışmaları sürdürmekteyiz.

Akustik cihazların kullanılması ile kapalı tesisatta bulunan su kaçağını su titreşimleri ile tespit edilmekte ve kaçağın sağlandığı bölüm kordinatlar tek seferde bulunmaktadır. Elektroakustik cihazların yüksek titreşimleri belirlemesi sayesinde su kaçağı seviyesini en küçük su sızıntısı olan damladan en büyük kaçağa kadar olan su akıntısına kadar tespit ederek çalışmaktayız.

Kameralı cihaz sistemleri ile  su kaçağı yad farklı bir probleme neyin sebeb olduğunu bularak çalışma tekniğini belirlemekteyiz.

Özellikle gider tıkanıkları sebebini anlayabilmek adına bu cihazların çalışma prensibi oldukça avantajlı olup, tıkanıklık sebebi ile birlikte tıkanıklığın kısa sürede ortadan kaldırılması için Beylikdüzü Tesisat olarak  en uygun tekniğin kullanmaktayız. Kaliteli hizmet sunmak adına kaliteli çalışma prensibinin ilk kriteri olan ve  Alman teknolojisi ile üretilmiş orjinal cihazları kullanmaktayız.

İleri teknoloji cihazlar  ve son teknik çalışmalar ile uzun zamandır tesisat faaliyetlerinde bulunmakta, geçmiş deneyimlerimizi gelecek çalışmalarımız için referans kabul etmekte olup iş ortaklarımızın memnuniyetini maksimum seviyelerde tutmayı amaçlamaktayız. Tüm çalışmalarımızda kalite ve konforu ortak prensibte buluşturarak hayat standartlarını yükseltecek işlevler sağlamaktayız.

Tıkla Ara