Beylikdüzü Tesisat

100 TL 70 TL
Beylikdüzü Tesisat Servisi
Beylikdüzü Tesisat<span class='yasr-stars-title-average'><div class='yasr-stars-title yasr-rater-stars'
 id='yasr-overall-rating-rater-4321460e76050'
 data-rating='4.9'
 data-rater-starsize='16'></div></span>
Puan Vermeyi Unutmayın!
[Toplam: 3 Ortalama: 2.3]

Beylikdüzü Tesisat

Beylikdüzü Tesisat tamiratı alanında hizmet veren tesisat firmalarının bir kısmı son sitem tesisat cihazları kullanarak hizmet verirken bir kısım tesisat firması da cihaz sistemleri kullanmadan hizmet vermektedir. Fakat cihaz sistemleri kullandığı halde kullanılan cihaz sistemlerinin model yıllarının düşük olduğu veya cihazların orijinal olmadığı tesisat firmaları da bulunmaktadır. Beylikdüzü Tesisat tamirat işlemlerinde tesisat firmalarının teknolojik alt yapılarına kesinlikle dikkat edilmeli ve son sistem cihaz teknolojisi ile hizmet veren tesisat firmaları tercih edilmektedir. Çünkü tesisat sistemlerinin kaliteli cihazlar olması demek yapılacak işlemlerin de kaliteli ve garantili işlemler olması demektir. Son sistem tesisat cihazları ile hizmet veren firmalarının işlemleri ise şu şekillerde olmaktadır.

Beylikdüzü Tesisat
 • Tesisat sistemlerinin en sorunlu arızalarından olan su kaçağı problemlerinde akustik dinleme cihazları ile hizmet vererek kırma dökme olmadan ve tüm işlemler saatlik çalışma sürelerinde son bulmaktadır.
 • Yapıların mutfak, tuvalet ve banyo gider borularında meydana gelen tıkanıklık sorunlarında ise tamirat işlemlerinde cihazlı hizmet veren tesisat firmaları kameralı tıkanıklık açma işlemleri uygulamaktadır. Bu işlemler sayesinde boruların içi net bir şekilde görüldü için aynı sorunlardan dolayı bir daha tıkanıklık oluşmaması için işlemler de uygulanmaktadır.
 • Kanal açma işlemlerinde ise işlev güçleri çok yüksek olan tıkanıklık açma robotları ve tazyikli su makineleri kullanılmaktadır.

Her Soruna Tek Çözüm Cihaz Sistemleri Kullanan Tesisat Firması

Beylikdüzü Tesisat
Beylikdüzü Tesisat

Petek yıkama işlemlerinde, doğal gaz borularında meydana gelen su kaçağı problemlerinde her türlü sorun tam olarak çözülmekte ve tüm tesisat işlemlerinde hem uygun fiyatlar hem de garantili işlemler uygulanmaktadır. tamirat işlemlerinde evlerinin değerini bilen ve paralarının kıymetini bilen bölge halkı kesinlikle son sistem cihaz teknolojisi ile hizmet sunan profesyonel tesisat firmalarını tercih etmektedir.

Tesisat Beylikdüzü

İstanbul Tesisat Beylikdüzü tüm beklentilerinizi karşılayan tecrübeli bir firmadır. Belirli dönemlerde gerçekleşen kampanya uygulamaları, verilen hizmetlerin kalite bakımından sektördeki diğer sitelere göre fark yaratması, uzman kadrosu ve güçlü donanımı sitenin önemli avantajlarından. Firma geniş kapsamlı şekilde hizmet veriyor.

Beylikdüzü Tesisat Petek Temizliği

Kış kampanyasıyla müşterilerini güzel bir mevsime hazırlayan, kalorifer ve doğalgaz peteklerini kolay ve hızlı şekilde temizliyor. Verimi düşüren pisliğin belirli aralıklarla temizlenmesi gerekiyor ve gereken ekipmanla beraber işlemler tamamlandığında eskisine göre çok daha güçlü çalışmaya devam ediyor.

Beylikdüzü Petek Temizliği

Su Kaçağı Tespiti

Su kaçaklarının farklı nedenleri olabiliyor. İnşaat döneminden kaynaklanan sorunlar olduğu gibi daha sonra yaşanan deprem, bine eskimesi, yanlış tesisat uygulamaları gibi nedenlerle bakım- onarım işlemlerine ihtiyaç duyuluyor. Bu noktada Tesisat Beylikdüzü firması dilediğiniz yerde kırım işlemi yapmadan tespit işlemi ile uygun teknolojik araçları kullanarak sorunun çözülmesini sağlıyor. Akustik dinleme cihazları, özel hidrojen hassasiyeti olan ve sese duyarlı yapısı sayesinde akıntının yerini kolayca tespit ediyor.Bu sayede borunun tam olarak neresinde sorun olduğu görüldüğü için işlemler de hızlı bir şekilde bitmiş oluyor. Yani eski dönemdeki uygulamalara göre çok daha hızlı bir şekilde işlem akışından bahsedilebilir.

Beylikdüzü Tesisat Tıkanıklık Açma Hizmeti

Banyo, tuvalet ya da mutfak alanlarında yaşanan tıkanma sorunları hayatı kilitleyecek kadar etkili olabiliyor. Bu gibi durumlarda profesyonel destek alınması gerekli.tüm tıkanma sorunlarınıza gereken ekipmanla müdahale ederek ideal sonuçlar almanızı sağlıyor. Sorun giderilmesi sırasında;

 • Tıkanıklık açma robotları
 • Kameralı görüntüleme sistemleri
 • Tazyikli su makineleriyle hizmet verilmekte.

Tahmin edileceği gibi öncesinde sorunun kaynak yeri kameralı görüntülenme sistemiyle tespit ediliyor ve daha sonra da tıkanıklık çeşidine göre uygun açma yöntemleri kullanılıyor. Çalışmadan elde edilen sonuç müşterilerin sorundan kurtulması demek ve sorun çözülmeden işlemler bitirilmiyor. Ancak temizlik işlemi sonrasında kullanıcıların da bazı konulara ayrıca dikkat etmesi gerekli. Aksi halde kısa sürede yeniden ciddi sorunlara rastlamak mümkün. Boruları tıkama olasılığı olan her türlü maddenin deliklerden uzak tutulması gerekiyor.

Tesisat Beylikdüzü
Tesisat Beylikdüzü

Su ve Doğal Gaz Tesisatı

Site üzerinde yer alan kapsamlı hizmetlerden birisi de su ve doğal gaz tesisatları. Su ve doğal gaz tesisat sorunlarınızda İstanbul Tesisat Beylikdüzü firmasından dilediğiniz seçenek üzerinden yardım talep edebilirsiniz. Su borularında yaşanan sorunların giderilmesi, kaçak, gider borusu tıkanması, kanal boruları yıkama, kanal açma hizmetleri, son sistem tesisat ile gerçekleşmektedir. Garantili hizmet kalitesi veren firmadan ayrıca doğal gaz tesisatına dair her türlü hizmeti de alabilirsiniz. Kombinizin iyi ısıtmadığını düşünüyorsanız ya da daha ciddi sorunlardan şikayetçiyseniz ideal çözüm ortağı olan Beylikdüzü Tesisat ’tan güvenle hizmet alabilirsiniz. Plakalı eşanjör temizlik ve bakımının yapıldığı sitede;

 • Sistemin giriş ve çıkışındaki vanalar kapatılır, kaza riski olan durumlara başından engel olunur.
 • Akışı engelleyen durumları temizlenmesi için eşanjöre ters yönlü basınç uygulaması yapılır.
 • Bunun yeterli olmaması hallerinde bağlantı saplamaları sökülür ve plakalar birbirinden ayrılır.
 • Bu alanda yer alan ve akışı engelleyen kireç, tortu vs. maddeler temizlenir.
 • Kireçlenme hallerinde önce kireç temizlik maddesi kullanılarak bir süre bekletilir ve daha sonra yumuşak bir fırçayla temizlik yapılır.
 • Temizleme işlemi bittiğinde yeniden bağlantı yerleri bir araya getirilir ve sağlıklı çalışıp çalışmadığı kontrol edilir.
 • En son sızdırmazlık kontrolü yapılarak işlemler tamamlanır.

çok yönlü ve kaliteli hizmet veren kurumsal bir firmadır. Hizmetler in her birinde müşteri memnuniyeti ve çözüm odaklı işlemler devam etmekte.

Faydalı Linkler

Servis Talebi Gönder

  Tıkla Ara