Gürpınar Su Tesisatçısı

100 TL 70 TL
Gürpınar Su Tesisatçısı Servisi
Gürpınar Su Tesisatçısı<span class='yasr-stars-title-average'><div class='yasr-stars-title yasr-rater-stars'
 id='yasr-overall-rating-rater-5630bee2b7da6'
 data-rating='4.9'
 data-rater-starsize='16'></div></span>
Puan Vermeyi Unutmayın!
[Toplam: 4 Ortalama: 4.5]

Gürpınar Su Tesisatçısı

Gürpınar Su Tesisatçısı Bir binanın su tesisatının düzgün ve sorunsuz olması hem binanın ömrünü uzatır, hem kalitesini arttırır hem de içinde yaşayanların yaşam kalitesini yükseltir. İnşaat aşamasında kaliteli malzeme ve usta işçilikle yapılan bir tesisat ileride büyük sorunların çıkmasını engeller. Kaliteli malzeme kullanımı ve usta işçilik hem binayı hem içindekileri korur.  Gürpınar Su Tesisatçısı olarak evlerinizin ya da binalarınızın tüm tesisat işlerini itina ile yapıyoruz.

Başlıca hizmetlerimiz ise şunlardır.

Gürpınar Su Tesisatçısı
Gürpınar Su Tesisatçısı

Gürpınar Su Tesisatçısı ve Tamirat Hizmeti

Gürpınar su tesisatçısı olarak gerek yeni binalara sıfırdan gerekse eski binalarda ihtiyaca göre temiz su borusu çekme işleminizi itina ile yapıyoruz. Yeni binalardaki su tesisatı plastik boru ve ekipmanlar ile yapılıyorken eski binalarda hem demir boru hem de plastik boru kullanıldığı görülmektedir. Gürpınar Su Tesisatçısı Eski binalardaki ekonomik ömrünü doldurmuş ve insan sağlığına zararlı hale gelmiş demir su boruları da plastik borularla değiştirilmektedir. Musluk, sifon, batarya gibi montaj işlemlerinizde yapılmaktadır.

Gürpınar Su Kaçağı Tespiti

Gürpınar Su kaçağı tespiti işlemlerinde tesisat borularının geçtiği tüm noktalar gelişmiş akustik dinleme cihazları ile dinlenir. Bu işlem sonucunda su kaçağının olduğu yerler noktasal olarak tespit edilir. Boru alanlarına kameralı görüntüleme sistemleri gönderilerek hasat tespiti yapılır. Bu sistemde kırma ya da dökme noktasal olarak yapıldığı için daha profesyonel ve temiz bir tamirat yapılmış olur. Gürpınar Su Kaçağı Tespiti uzman ekipleri su kaçaklarının tespitini yaparak büyük sorunlar ortaya çıkmadan tamiratını özenle yapmaktadır.

Gürpınar Tıkanıklık Açma

Gürpınar Tıkanıklık Açma Gerek yeni binalara sıfırdan, gerekse eski binalarda ihtiyaca göre pis su borusu çekme işlemi itina ile yapılmaktadır. Eski binalardaki ekonomik ömrünü doldurmuş, tıkanmış, koku yapan ve insan sağlığına zararlı hale gelmiş pis su boruları da plastik borularla değiştirilmektedir. Gürpınar Tıkanıklık Açma Ayrıca pis su tesisatına ait lavabo, tuvalet taşı, klozet, sifon gibi tüm montaj işlemleri de uzman kadromuz tarafından özenle yapılmaktadır.

Gürpınar Su Kaçağı Tespiti

Gürpınar Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Gürpınar Tuvalet Tıkanıklığı Açma için boruların içinde tıkanıklığın nerede oluştuğu, nasıl bir maddeden dolayı oluştuğu ve bu tıkanıklığın ana nedeninin ne olduğu gibi soruların cevabı için boruların içi kamera ile incelenir borulardan görüntü alınır. Gürpınar Tuvalet Tıkanıklığı AçmaBu çalışma yöntemlerinin belirlenmesinin ardından da tıkanıklık açma robotları ile boruların içindeki tüm pislikler ufak parçalar haline getirilir ve tesisat borularından dışarı atılır. Son işlem olarak ise boruların içlerini tazyikli sular ile yıkayarak tüm artık pislikleri ve boru yüzeyindeki yağlanmaları temizler. Gürpınar Tuvalet Tıkanıklığı Açma Tıkanıklık açma işlemlerinde cihaz sistemi kullanmayan tesisat firmalarının işlemlerinde ise son derece sıkıntılı durumlar ortaya çıkabilmektedir. Gürpınar Su Tesisatçısı Çünkü cihaz sistemleri olmayan firmalar tıkanıklık açmak için boruların içine demir teller sokarak tıkanıklığı açmaya çalışmaktadır. Bu işlemlerde boruların içindeki pislikler çekilmeye çalışılır.Gürpınar Tuvalet Tıkanıklığı Açma Fakat bu yöntem bazen demir tellerin borulara sürtünmesinden dolayı boruların delinmesine de neden olmaktadır.

Gürpınar Lavabo Tıkanıklığı Açma

Gürpınar Lavabo Tıkanıklığı Açma Banyo, tuvalet, mutfak gibi alanlar evdeki kötü kokuların en temel kaynağıdır. Bu alanlarda rahatsız edici lağım kokusu ile karşılaşıldığında işinin ehli uzman tesisatçılardan yardım alınmalıdır. Lavabo altlarında ya da tezgâh altlarında esli sifonların olmaması lağım kokusu oluşmasına neden olmaktadır. Gürpınar Lavabo Tıkanıklığı Açma Bulaşık ve çamaşır makinelerinin giderlerinin duvardaki yuvaya geçtiği bölümler hava almayacak şekilde kapatılması gerekir. Bu sayede bu kötü kokulardan kurtulabiliriz.

Gürpınar Lavabo Tıkanıklığı Açma Evdeki lağım kokusunu yok etmek hem sağlığımız açısından hem de daha rahat yaşayabilmemiz açısından çok önemli bir konudur.Gürpınar Su Tesisatçısı Kötü kokular genelde atık sular ya da evin yapısından kaynaklanabilir. Binanın eski olması da kötü koku bu tespitini zorlaştırabilir. Gürpınar Lavabo Tıkanıklığı Açma Bu yüzden  profesyonel yardım almamız önerilir. Teknolojik görüntüleme şikayet ettiğimiz lağım kokusu dakikalar içinde tespit edilebilir. Bu konuda önemli olan ustaların mümkün olduğu kadar hiçbir yeri kırmadan kötü koku kaynağını tespit edip sorunu çözebilmesidir. Gürpınar Su Tesisatçısı olarak bu konuda deneyimli kadromuz ile sizi kötü kokulardan kurtarıyoruz.

Gürpınar Tesisatçı
Gürpınar Tesisatçı

Gürpınar Tesisatçı

Gürpınar Tesisatçı Bir insan için damar ve sinir sistemi ne kadar önemli ise bir bina içinde tesisat o kadar önemlidir. Gerek pis su,  gerek temiz su, gerekse doğalgaz tesisatı bir binanın olmazsa olmaz unsurlarıdır. Gürpınar Tesisatçı Bir binanın tesisatlarının düzgün ve sorunsuz olması hem binanın ömrünü uzatır, hem kalitesini arttırır hem de içinde yaşayanların yaşam kalitesini yükseltir. Bir binada yaşanan tesisat sorunları ise işinin ehli bir ustanın elinden çıkmaz ise zamanla daha büyük sorunlar ve masraflar meydana getirebilir.  Gürpınar Tesisatçı olarak evlerinizin ya da binalarınızın tüm tesisat işlerini itina ile yapıyoruz.Başlıca hizmetlerimiz ise şunlardır.

Gürpınar Tesisat

Gürpınar Tesisat Gerek yeni binalara sıfırdan gerekse eski binalarda ihtiyaca göre temiz su borusu çekme işlemi itina ile yapılmaktadır. Gürpınar Su Tesisatçısı Yeni binalardaki su tesisatı plastik boru ve ekipmanlar ile yapılıyorken eski binalarda hem demir boru hem de plastik boru kullanıldığı görülmektedir. Gürpınar Tesisat Eski binalardaki ekonomik ömrünü doldurmuş ve insan sağlığına zararlı hale gelmiş demir su boruları da plastik borularla değiştirilmektedir.

Gürpınar Su Kaçağı Bulma

Gürpınar Su Kaçağı Bulma birbirinden farklı çalışmalarile yapılmaktadır. Bu farklı çalışmalardan biri son sistem cihaz teknolojileri ile olurken diğer çalışma ise eski usuller ile kırma dökme yaparak olmaktadır. Gürpınar Su Kaçağı Bulma Cihazlı sistemler ile yapılan ve cihaz olmadan yapılan su kaçağı tespiti şu şekillerde yapılmaktadır.

Cihazlı Sistem İle Su Kaçağı Bulma:Cihazlı sistemler ile yapılan su kaçağı tespiti işlemlerinde tesisat borularının geçtiği tüm noktalar gelişmiş akustik dinleme cihazları ile dinlenir.Gürpınar Su Tesisatçısı Bu işlem sonucunda su kaçağının olduğu yerlernoktasal olarak tespit edilir.Boru alanlarına kameralı görüntüleme sistemleri gönderilerek hasat tespiti yapılır. Gürpınar Su Kaçağı Bulma Bu sistemde kırma yada dökme noktasal olarak yapıldığı için daha profesyonel ve temiz bir tamirat yapılmış olur. Ayrıca tamir süresi kısadır ve maliyet düşüktür.

Manuel Su Kaçağı Bulma : Bu yöntemde su borularının geçtiği bazı yerler  kırılır ve su boruları duvarların altından açığa çıkartılır. Eğer kaçak gözle görünür bir şekilde net değil ise su borularına tazyikli su basılarak su kaçağı bulunmaya çalışılır. Gürpınar Su Kaçağı Bulma Tespit etme işleminde isabet hemen yakalanmaz ise kırma işlemi genişleyebilir. Bu nedenle tamirat ve maliyet uzayabilir. Gürpınar Su Tesisatçısı olarak uzman ekiplerimizle garantili ve temiz bir işçilik ile su kaçağı tespiti ve tamiratı yapıyoruz.

Gürpınar Mutfak Tıkanıklığı Açma

Gürpınar Mutfak Tıkanıklığı Açma Gerek yeni binalara sıfırdan, gerekse eski binalarda ihtiyaca göre pis su borusu çekme işlemi itina ile yapılmaktadır. Gürpınar Mutfak Tıkanıklığı Açma, tıkanmış, koku yapanve insan sağlığına zararlı hale gelmiş pis su boruları da plastik borularla değiştirilmektedir.Gürpınar Su Tesisatçısı Ayrıca pis su tesisatına ait lavabo, tuvalet taşı, klozet, sifon gibi tüm montaj işlemleri de uzman kadromuz tarafından özenle yapılmaktadır. Gürpınar Mutfak Tıkanıklığı Açma eski tesisatlarda sıkça görülen kötü koku yayma problemlerine de çözüm buluyoruz.

Gürpınar Petek Temizliği

Gürpınar Petek Temizliği zamanla biriken pislikler peteğe gelen ısının dengesiz dağılmasına neden olur. Dengesiz dağılan sıcaklık peteklerin soğuk kalmasına sebebiyet verir. Gürpınar Petek TemizliğiBu durumda soğuk kalan petekler bulunduğu yeri ısıtmaz, o yer soğuk kalır. Ortamı ısıtmak için daha fazla gaz yakılmasına neden olur.Doğalgaz peteklerinin düzenli olarak iki yılda bir temizlenmesinde fayda vardır. Gürpınar Su Tesisatçısı Petek temizleme işlemlerinde kimyasal maddeler, petek temizleme makinesi, tazyikli su makinesi ve koruyucu kimyasal ilaçlar kullanır. Gürpınar Petek Temizliğiİyi bir temizlik bu ilaçlarla ve makinelerle yapılabilmektedir.

Gürpınar Petek Temizleme Nasıl Yapılır?

Gürpınar Petek Temizleme Nasıl Yapılır İlk önce peteklerin içine kimyasal madde verilir. Bunun amacı peteğin içine yapışan pislikleri ayrıştırmaktır.Ayrışan pislikler petek temizleme makinesiyle çekilir. Kalan tozlar tazyikli su makinesi yardımıyla temizlenir.Gürpınar Petek Temizleme Nasıl Yapılır Son olarak petek temizliğinin uzun süre fayda etmesi için koruyucu kimyasal ilaçlar peteğe atılır. Gürpınar Su Tesisatçısı İyi bir petek temizliği için güçlü makineler ve kaliteli ilaçlar olması gerekmektedir. Gürpınar Petek Temizleme Nasıl YapılırGüçsüz makine ve kalitesiz ilaçlarla yapılan temizliklerde peteklerden verim alınamaz. Kısa süre içerisinde petekler eski hallerine döner. Bu durumda sadece para harcamış olursunuz.Gürpınar Su Tesisatçısı olarak sıcak bir yuva için petek temizliği yaptırmanızı öneriyoruz.

Faydalı Linkler

Servis Talebi Gönder

    Tıkla Ara