Su Kaçağı Bulma Beylikdüzü

200 TL 150 TL
Su Kaçağı Bulma Beylikdüzü Servisi
Su Kaçağı Bulma Beylikdüzü<span class='yasr-stars-title-average'><div class='yasr-stars-title yasr-rater-stars'
 id='yasr-overall-rating-rater-66bb25c41fae5'
 data-rating='5'
 data-rater-starsize='16'></div></span>
Puan Vermeyi Unutmayın!
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Su Kaçağı Bulma Beylikdüzü

Su Kaçağı Bulma Beylikdüzü Tesisat sorunlarının en büyüğü su sızıntısı olmasıdır. Hele ki sızıntının yeri de belli değilse içinden çıkılmayan bir durumdur. Ancak artık bu işte profesyonel hizmet veren tesisat firmaları, sızıntıların yerini çok daha rahat bir şekilde tespit edebilmekte ve sorunlara daha pratik çözüm yolları bulabilmektedir. Su sızıntısı bulma konusuna geçmeden önce evinizde su sızıntısı var mı yok mu bunu anlamanın birkaç yolunu sizlerle paylaşacağız.

Cihazlı Su Kaçağı Bulma
  • Eğer su faturalarınız eskiye göre ya da komşularınıza göre çok fazla geliyorsa su kaçağı olma ihtimali fazladır.
  • Duvarlarda küflenme ya da nemlenme gibi sorunlar yaşıyorsanız, duvarların içinden geçen su borularında bir sızıntı olabilir demektir.
  • Su sızıntıları sadece sizin evinize zarar vermez. Bazen alt komşularınızın evinde oluşan sızıntılar da sizden kaynaklanıyor olabilir.
  • Su kaçağının en belirgin belirtilerinden biri de evinizde, nedenini bilmediğiniz kötü kokuların olmasıdır. Çünkü sızıntıların birikmeye başlaması ve küflenmesi kötü kokulara neden olur.
  • Kombilerin su eksiltmesi de evinizde oluşan bir sızıntının sonucu olabilir.
Su Kaçağı Bulma Beylikdüzü
Su Kaçağı Bulma Beylikdüzü

Beylikdüzü Su Sızıntısı Bulma

Tüm bunlar evinizde beylikdüzü su sızıntısı bulma konusunda bize yol gösterebilecek ipuçlarıdır. Ancak bunun çok kesin bir yolu daha vardır. Evdeki tüm musluklar kapalı olduğu halde su sayacı hala dönmeye devam ediyorsa bu durum bir kaçağın olabileceğinin göstergesidir. Bu yöntem düzenli olarak denenmeli ve su sızıntıları olup olmadığı tespit edilebilir.

Evde su kaçağı olup olmadığı bu şekilde test edildikten sonra, eğer ki kaçak tespit edilmişse bu konuda uzman tesisat firmalarına başvurulmalıdır. Çünkü bu konuda uzman firmalar su sızıntısı bulma konusunda ileri teknolojiyle üretilen iki tür cihaz kullanılırlar. Bunlardan biri dinleme, diğeri ise görüntüleme prensibiyle çalışır. Dinleme cihazı olarak kullanılan cihaz akustik ses cihazı olarak bilinir. Uzman bir personel tarafından su sızıntıları tespitinde kullanılan bu cihazlar son derece hassas bir ses algılama yapısına sahiptir. Gezdirme işlemi sırasında duvar ve fayanstaki sesleri algılayan cihaz, sesin bozuk olduğu yerlerde uyarı verir ve bu da o noktada bir su sızıntısı olduğunu gösterir. Bu sayede sorun çözülür.

Faydalı Linkler

Servis Talebi Gönder

    Call Now ButtonTıkla Ara